Zavřít

Doprovodný program


Barmanské kurzy
Barmanská agentura BARSTARS.CZ byla založena v roce 2002 předními barmany České republiky. Specializujeme se na realizaci barmanského servisu a na pořádání barmanských kurzů a gastronomických školení.

V roce 2004 jsme představili projekt Bartender Training Centre Czech Republic, který se zaměřuje výhradně na vzdělávání v gastronomii formou barmanských kurzů, produktových školení, poradenství v gastronomii nebo návrhem designu barů a prostor.

Výuka kurzů probíhá pod vedením týmu profesionálních barmanů, kteří se zaměřují na vzdělávání v gastronomii a mají za sebou dlouholetou praxi a mnoho různých školení. Lektoři jsou zároveň i účastníci mnoha barmanských soutěží, jak světové tak i domácí scény. Zde obsazovali přední příčky, za zmínku stojí trojnásobný mistr české republiky, nebo více násobný juniorský šampion ve Flair bartending a mnoho dalších.

Celý projekt vznikl za podpory společnosti Jan Becher PernodRicard. Společnost Pernod Ricard distribuuje na český trh prémiové produkty jako Chivas Regal whisky, Jameson whiskey, Absolut vodka, Havana Club, Beefeater gin nebo Olmeca Altos Plata 100% agave tequila a mnoho dalších.

S těmito produkty výhradně pracujeme na našich barmanských kurzech nebo školení.

Barmanské Kurzy Bartending Training Centre:
Základní nabídka se vztahuje:

Mix It Up! barmanský teambuilding
Barmanský mini kurz – jednodenní barmanský kurz
Základní barmanský kurz – 5denní barmanský kurz
Havana Club Flair Bartending kurz I. – 5denní barmanský kurz
Havana Club Flair Bartending kurz II. – 7denní barmanský kurz
Akreditovaný / Rekvalifikační barmanský kurz
Poradenství a konzultace v gastronomii
Účelem každého výše nabízeného kurzu a vzdělávacího programu je, aby posluchač obdržel co nejvíce informací a podkladů pro další své seberealizování se v oboru gastronomie. Snažíme se o dodržení další spolupráce s absolventy kurzů.

Každý posluchač obdrží po úspěšně složených testech certifikát v českém a anglickém jazyce.

barmanske-kurzy

Barman Lukáš Skoupilík

Barmanské kurzy Barmanská agentura BARSTARS.CZ byla založena v roce 2002 předními barmany České republiky. Specializujeme se na realizaci barmanského servisu a na pořádání barmanských kurzů a gastronomických školení. V roce 2004 jsme představili projekt Bartender Training Centre Czech Republic, který se zaměřuje výhradně na vzdělávání v gastronomii formou barmanských kurzů, produktových školení, poradenství v gastronomii nebo návrhem designu barů a prostor. Výuka kurzů probíhá pod vedením týmu profesionálních barmanů, kteří se zaměřují na vzdělávání v gastronomii a mají za sebou dlouholetou praxi a mnoho různých školení. Lektoři jsou zároveň i účastníci mnoha barmanských soutěží, jak světové tak i domácí scény. Zde obsazovali přední příčky, za zmínku stojí trojnásobný mistr české republiky, nebo více násobný juniorský šampion ve Flair bartending a mnoho dalších. Celý projekt vznikl za podpory společnosti Jan Becher PernodRicard. Společnost Pernod Ricard distribuuje na český trh prémiové produkty jako Chivas Regal whisky, Jameson whiskey, Absolut vodka, Havana Club, Beefeater gin nebo Olmeca Altos Plata 100% agave tequila a mnoho dalších. S těmito produkty výhradně pracujeme na našich barmanských kurzech nebo školení. Barmanské Kurzy Bartending Training Centre: Základní nabídka se vztahuje: Mix It Up! barmanský teambuilding Barmanský mini kurz – jednodenní barmanský kurz Základní barmanský kurz – 5denní barmanský kurz Havana Club Flair Bartending kurz I. – 5denní barmanský kurz Havana Club Flair Bartending kurz II. – 7denní barmanský kurz Akreditovaný / Rekvalifikační barmanský kurz Poradenství a konzultace v gastronomii Účelem každého výše nabízeného kurzu a vzdělávacího programu je, aby posluchač obdržel co nejvíce informací a podkladů pro další své seberealizování se v oboru gastronomie. Snažíme se o dodržení další spolupráce s absolventy kurzů. Každý posluchač obdrží po úspěšně složených testech certifikát v českém a anglickém jazyce. barmanske-kurzy
1. 4. 2020
737 432 472
info@barstars.cz
Barmani
Barmanská show
Barman pro vaši párty, svatbu, firemní večírek či jinou venkovní či vnitřní akci...
Jsem Václav Abraham a jsem profesionální flair barman, který se specializuje na exhibiční barmanské show a full service v rámci barového cateringu.

Přemýšlíte, jak udělat vaši akci, ať už se jedná o svatbu, oslavu, ples, firemní večírek, festival či veletrh, nezapomenutelnou? Jednoduše, objednejte si nejlepší barmanskou show v České republice!!!

Dle zkušeností vím, že barmanská show, do které jsou zapojeni diváci je ideální pro „rozjezd“ či rozproudění jakéhokoliv večírku nebo gastronomické akce. A to ať uvnitř nebo venku! Nadšení, zábava, úsměv na tváři či potlesk jsou zárukou dobře vydařené kulturní či společenské události.

Základem mého 10 – 15 minutového barmanského vystoupení je nejen profesionálně naservírovaný míchaný drink, ale také soubor kombinací různých triků – létajících lahví, šejkrů, kostek ledu a dalších objektů, které pobaví vás i vaše hosty.

Nabízím tyto barmanské show:

standardní flair barmanská show
UV flair barmanská show
fire / ohnivá barmanská show
Barmanskou show je možné jakkoliv kombinovat, aby vyhovovala vašim představám… V případě vašeho zájmu poskytuji také kompletní bar catering.

Barmanská show Praha, Brno, Ostrava, přijedu za vámi kamkoliv…

Přes 200 soutěží v ČR i zahraničí jsou zárukou kvality a profesionality. Přesvědčte se sami a kontaktuje mne…

Barman Více Mistr Světa Václav Abrahám

Barmanská show Barman pro vaši párty, svatbu, firemní večírek či jinou venkovní či vnitřní akci... Jsem Václav Abraham a jsem profesionální flair barman, který se specializuje na exhibiční barmanské show a full service v rámci barového cateringu. Přemýšlíte, jak udělat vaši akci, ať už se jedná o svatbu, oslavu, ples, firemní večírek, festival či veletrh, nezapomenutelnou? Jednoduše, objednejte si nejlepší barmanskou show v České republice!!! Dle zkušeností vím, že barmanská show, do které jsou zapojeni diváci je ideální pro „rozjezd“ či rozproudění jakéhokoliv večírku nebo gastronomické akce. A to ať uvnitř nebo venku! Nadšení, zábava, úsměv na tváři či potlesk jsou zárukou dobře vydařené kulturní či společenské události. Základem mého 10 – 15 minutového barmanského vystoupení je nejen profesionálně naservírovaný míchaný drink, ale také soubor kombinací různých triků – létajících lahví, šejkrů, kostek ledu a dalších objektů, které pobaví vás i vaše hosty. Nabízím tyto barmanské show: standardní flair barmanská show UV flair barmanská show fire / ohnivá barmanská show Barmanskou show je možné jakkoliv kombinovat, aby vyhovovala vašim představám… V případě vašeho zájmu poskytuji také kompletní bar catering. Barmanská show Praha, Brno, Ostrava, přijedu za vámi kamkoliv… Přes 200 soutěží v ČR i zahraničí jsou zárukou kvality a profesionality. Přesvědčte se sami a kontaktuje mne…
1. 4. 2020
+420 775 156 906
info@vaclavabraham.cz
Barmani
Djing  dělám od svých 16 let. Hraju 31 let. Komerce, oldies 80-90 . Svatby , Silvestry a jiné. V současné době Moravskoslezský kraj i když nemám problém dojet kamkoliv. Hudbu miluju  bez ní nemá cenu žít.

Mart Pietoň

Djing dělám od svých 16 let. Hraju 31 let. Komerce, oldies 80-90 . Svatby , Silvestry a jiné. V současné době Moravskoslezský kraj i když nemám problém dojet kamkoliv. Hudbu miluju bez ní nemá cenu žít.
16. 1. 2024
Oldies disko DJ na svatbu Video disko Firemní akce DJ NA NAROZENINY Československé disko Hudební mix RnB - Funky Electro swing Umělecké vystoupení Modelky Moderátoři Fotografové Herci Zvukaři Nahrávací studia IT specialisti Barmani Hostesky Prodavači Zelináři Pořadatelé společenských akcí
Nahoru
HITPARÁDA TOP 20
TOP 1 TONES AND I - DANCE MONKEY
TOP 2 Jonas Brothers - What A Man Gotta Do
TOP 3 Marek Ztraceny - Tak se nezlob
TOP 4 SAINt JHN - ROSES
TOP 5 Ava Max - Sweet but Psycho
TOP 6 Dinoro & Gigi D’Agostino-In My Mind
TOP 7 Calvin Harris, Sam Smith - Promises
TOP 8 ALVARO SOLER- La Cintura
TOP 9 ALLE FARBEN & ILIRA -Fading
TOP 10 DADDY YANKEE & SNOW- Con Calma
TOP 11 AVICII & ALOE BLACC - SOS
TOP 12 MARTIN GARRIX & BONN - No Sleep
TOP 13 SHAWN MENDES & CAMILA CABELLO- Señorita
TOP 14 Karelll - The Same Stars
TOP 15 Regard - Ride It
TOP 16 Jubël - On The Beach
TOP 17 Meduza, Goodboys - Piece Of Your Heart
TOP 18 Duke Dumont - Ocean Drive
TOP 19 David Guetta, Cedric Gervais & Chris Willis - Would I Lie To You
TOP 20 Mirai - DEJ SI ROUŠKU ft. Nikol Štíbrová
SVÁTKY
14.7 Karolína
15.7 Jindřich
16.7 Luboš
17.7 Martina
18.7 Drahomíra
19.7 Čeněk
20.7 Ilja
21.7 Vítězslav
22.7 Magdaléna
23.7 Libor
24.7 Kristýna
25.7 Jakub
26.7 Anna
27.7 Věroslav
28.7 Viktor
29.7 Marta
30.7 Bořivoj
31.7 Ignác

1.8 Oskar
2.8 Gustav
3.8 Miluše
4.8 Dominik
5.8 Kristian
6.8 Oldřiška
7.8 Lada
8.8 Soběslav
9.8 Roman
10.8 Vavřinec
11.8 Zuzana
12.8 Klára

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

PROSÍM VYPLŇTE VAŠE INFORMAČNÍ ÚDAJE A O JAKOU SLUŽBU MÁTE ZÁJEM.